Høgvollvegen 8  6018 ÅLESUND  Tlf: 70 17 40 70  firmapost@olset.no

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn - Grey Circle

© Olset AS

Kontaktinfo

Olset AS- Ålesund

Høgvollvegen 8

6018 Ålesund

Norway

tlf: 70 17 40 70 

e-post: firmapost@olset.no

olset as- Kristiansund

Freiveien 62

6512 Kristiansund

Norway

tlf: 928 44 980 

e-post: olem@olset.no

Medarbeidere

Rolf Olset

Administrasjon/ Prosjektadministrasjon


mob: 924 60 188
e-post: rolf@olset.no


Sivilingeniør konstruksjonsteknikk


 

Irena Franckevic

 

Byggeteknikk


Mob: 465 52 758
E-post: irena@olset.no


Bachelor i ingeniørfag, Konstruksjon
 

Ingerid Olset

Administrasjon

mob: 934 84 864
E-post: ingerid@olset.no

Økonomi, kontor og prosjektassistent

Marita Jacobsen

Arkitektur og regulering


Mob: 938 75 369
e-post: marita@olset.no
 

Master i Arkitektur MNAL

Ole Marius Olset 

Byggeteknikk


Mob: 928 44 980 
E-post: olem@olset.no


Bachelor i ingeniørfag, Konstruksjon
 

Jan t. Gulbrandsen

Arkitektur og regulering
 

Mob: 452 56 738
E-post: jan@olset.no
 

Master i Arkitektur
 

Therese S. Karlsen

Arkitektur og regulering


Mob: 920 42 396
E-post: therese@olset.no


Bachelor i ingeniørfag, Konstruksjon

Tove Grande Dyb

Arkitektur og regulering 
 

Mob: 916 68 062
E-post: tove@olset.no


Master of Architecture (M.Arch.)
 

Anna Pionka

Arkitektur og regulering
 

Mob: 939 51 911
E-post: anna@olset.no

 

Science Engineer, Master's Degree in Architecture
 

Morten Trones

Byggeteknikk


Mob: 930 21 107
E-post: morten@olset.no


Bachelor i ingeniørfag, Konstruksjon