Kontaktinfo

Kontaktinfo

tlf: 928 44 980 

e-post: firmapost@olset.no

Olset AS- Ålesund

Langelandsvegen 25 (Amfi Moa, 4. etg. Nytt bygg Syd)

6010 Ålesund

Norge

olset as- Kristiansund

Storgata 21

6509 Kristiansund N

Norge

Medarbeidere

Ole Marius Olset 

Daglig leder, byggeteknikk


Mob: 928 44 980 
E-post: olem@olset.no


Bachelor i ingeniørfag, Konstruksjon
 

Rolf Olset

Prosjektadministrasjon


mob: 924 60 188
e-post: rolf@olset.no


Sivilingeniør konstruksjonsteknikk


 

Irena Franckevic

 

Byggeteknikk


Mob: 465 52 758
E-post: irena@olset.no


Bachelor i ingeniørfag, Konstruksjon
 

Therese S. Karlsen

Arkitektur og regulering


Mob: 920 42 396
E-post: therese@olset.no


Bachelor i ingeniørfag, Konstruksjon

Marita Jacobsen

Arkitektur og regulering


Mob: 938 75 369
e-post: marita@olset.no
 

Master i Arkitektur MNAL

Anna Pionka

Arkitektur og regulering
 

Mob: 939 51 911
E-post: anna@olset.no

 

Master i Arkitektur

Jan t. Gulbrandsen

Arkitektur og regulering
 

Mob: 452 56 738
E-post: jan@olset.no
 

Master i Arkitektur
 

olset.jpeg